ПРАВИЛА І РЕКОМЕНДАЦІЇ

ПРАВИЛА І РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО бронювання та проживання НА БАЗІ ВІДПОЧИНКУ «ТІРА»

Справжні правила встановлюють порядок бронювання, поселення, проживання та надання послуг на базі відпочинку «ТІРА» *

1. База відпочинку «Тіра» (далі База) призначена для тимчасового проживання та відпочинку громадян України та іноземних громадян на термін (не менше чотирьох діб), узгоджений з адміністрацією Бази. Після закінчення узгодженого терміну проживаючий зобов'язаний звільнити номер на вимогу адміністрації. При бажанні продовжити термін проживання необхідно повідомити про це адміністратора Бази не пізніше, ніж за 24 години до розрахункової години - 10:00 година за місцевим часом. Продовження терміну проживання в цьому ж номері можливо тільки при відсутності на нього підтвердженої броні на користь третіх осіб. Адміністрація не гарантує будь-який з номерів, поки він не буде оплачений.

2. З метою забезпечення безпеки і збереження майна відпочиваючих, всі особи, що бронюють на себе номер на «Тірі», повинні пройти реєстрацію, для чого необхідна наявність документа, що посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення). Діти повинні бути або вписані в паспорт, або мати свій паспорт (свідоцтво про народження) при собі.

3. Отримуючи ключ, відпочиваючий залишає заставу в розмірі 500 грн. за ключ і за збереження номера в цілому. Застава не є оплатою за номер. При відсутності готівки відпочиваючий може тимчасово залишити будь-який документ, що засвідчує особистість і замінити його грошовою заставою пізніше.

4. Адміністрація Бази має право укладати договір на бронювання місць. При наявності вільних місць адміністрація приймає заявки на бронювання від фізичних осіб в письмовій формі. При бронюванні, розміщенні або при вільному поселенні гість вибирає категорію номера, а право вибору конкретного номера, що належить даної категорії, залишається за адміністрацією Бази. Під час бронювання відбувається обов'язкова оплата за 1 добу яка не підлягає поверненню. При запізненні більш ніж на добу бронювання анулюється без повернення завдатку.

5. Плата за проживання і послуги на Базі здійснюється за вільними (договірними) цінами, згідно затвердженого керівництвом Бази прейскуранта. Оплата готівкою здійснюється в національній валюті України - гривнях.

6. Поселення проводиться тільки після внесення гостем передоплати за весь передбачуваний термін проживання.

7. При реєстрації гостя без попередньо передплаченого бронювання на одну ніч, поселення в номер проводиться тільки з умовою виселення до 10 години наступного дня, продовження проживання проводиться в порядку, передбаченому пунктом 1 цих правил. При проживанні менше доби (24 години) плата стягується за добу незалежно від часу заїзду та виїзду

8. Поселення в номер відбувається після 12-00. У разі прибуття раніше обумовленого терміну відпочиваючі розміщуються за умови наявності на базі вільних місць, в разі запізнення - повернення вартості послуги проживання за невикористаний час не проводиться.

9. Виїзд з номера відбувається до 10:00 ранку. Якщо відпочивальник планує залишатися до вечора, будь ласка, обговоріть заздалегідь такий варіант.

10. У разі відмови гостя від проживання або скорочення терміну проживання, гроші за невикористаний час проживання повертаються за мінусом вартості 50% путівки, що залишилася і тільки при форс-мажорних обставинах (погода, сварка з членами сім'ї або відпочиваючими та інші подібні події не є форс-мажором - і компенсація в такому випадку не відбувається). Приклад компенсації. Гість виїжджає з поважної причини 15 липня, а планував виїжджати 20 липня. Він має право отримати компенсацію за 2,5 доби. Якщо наш відпочиваючий виїжджає тільки на два-три-чотири дні раніше - гроші за дні, що залишилися, не повертаються.

11. При заселенні в номер відпочиваючий зобов'язується відразу перевірити номер на недоліки і повідомити адміністрацію, про те, що його турбує, щоб адміністрація відразу ж вжила заходів щодо забезпечення комфорту. Також гість може висловити якісь додаткові побажання, які база відпочинку виконає в рамках своїх можливостей.

12. Стоянка автомобіля проводиться при наявності вільного місця, на протязі всього його перебування. Стоянка знаходиться під наглядом цілодобово.

13. Відпочиваючим безкоштовно надаються постільні приналежності відповідно до кількості сплачених місць.

14. Прибирання відбуваються один раз в три дні на вимогу.

15. Кожен номер укомплектований холодильником, телевізором (кабельне TV), кондиціонером. Виносити з номерів обладнання (телевізори, холодильники, пульти) меблі, постіль і т.п. суворо забороняється.

16. Відпочиваючі несуть адміністративну, правову та матеріальну відповідальність у разі завдання збитків або шкоди відпочиваючими майну і ТМЦ бази, працівникам бази або іншим людям, що знаходяться на території, у вигляді штрафу в розмірі від 200 грн., По кожному випадку окремо.

17. База не несе відповідальності за роботу державних служб (аварійне відключення електричної енергії, водопостачання, кабельне).

18. База не несе відповідальності за прогноз погоди, саму погоду, температуру моря і настрій відпочиваючого. Тому що це не в наших силах.

19. Проживачий зобов'язаний:

 • при виході з номера закрити водорозбірні крани, вікна, вимкнути світло, телевізор, кондиціонер;
 • дотримуватися встановленого на базі порядку проживання, дотримуватися чистоти, тиші і громадського порядку в номері і на території;
 • суворо дотримуватися правил пожежної безпеки;
 • відшкодувати збиток у випадку втрати, пошкодження або псування майна бази;
 • нести відповідальність за дії запрошених ним до себе відвідувачів;
 • виключати можливість виникнення в номері інфекції;
 • своєчасно і в повному обсязі оплачувати всі представлені Базою додаткові послуги;
 • при виселенні своєчасно здати покоївці номер і ключ.

20. Проживаючому забороняється:

 • зберігати громіздкі речі, легкозаймисті матеріали, зброю, хімічні і радіоактивні речовини, ртуть;
 • тримати в номері тварин;
 • перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
 • користуватися нагрівальними приладами, якщо це не передбачено в номері;
 • порушувати спокій гостей, які проживають в сусідніх номерах;
 • залишати в номері в свою відсутність запрошених осіб або передавати їм ключ від номера без відповідного узгодження з адміністрацією бази;
 • встановлювати в номерах електричні та газові печі. Відпочивальник несе відповідальність за всі споживачі електричного струму, які він привіз з собою;
 • З метою пожежної безпеки категорично забороняється куріння в номері сигарет, кальянів і ін., Що може стати причиною пожежі. Палити можна на балконі і на території (у спеціально відведених місцях). Курець несе відповідальність за те, щоб сигарета була погашена і викинута в урну, а не на пляжі або території.

21. При відсутності гостя за місцем проживання більше доби без повідомлення адміністрації (або після закінчення 1часа з моменту настання його розрахункової години), адміністрація Бази вправі створити комісію і зробити опис майна, що знаходиться в номері. Матеріальні цінності у вигляді грошових коштів, дорогоцінних металів, цінних документів, адміністрація бере під свою відповідальність. Інше майно знаходиться в службі сервісу.

22. Адміністрація Бази залишає за собою право відвідування номера без узгодження з гостем в разі задимлення, пожежі, затоплення, а також в разі порушення проживають справжнього порядку проживання, громадського порядку, порядку користування побутовими приладами.

23. Книга відгуків і пропозицій знаходиться у чергового адміністратора Бази і видається на вимогу споживачів.

24. Адміністрація має право вжити заходів щодо дострокового виселенню відпочиваючого в разі грубого порушення з його боку норм суспільної поведінки, санітарних правил, внутрішнього режиму роботи бази, що не підпорядкування обгрунтованим вимогам керуючого персоналу бази відпочинку. База знаходиться під охороною.

25. У разі виникнення скарг з боку споживача адміністрація вживає всіх можливих заходів для врегулювання конфлікту, передбачені законодавством.

26. З приводу заперечень, зауважень, пропозицій прохання зв'язуватися з адміністрацією або охороною.

Приємного відпочинку!


* Правила проживання на базі відпочинку «Тіра» розроблені на основі Закону України «Про захист прав споживачів», затверджених Постановою Верховної Ради України № 1024-XII від 12.05.1991 р (із змінами і доповненнями).